Titles you rated
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 2.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
True BeautyRated ★ 2.0
My Troublesome StarRated ★ 2.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 1.5
The First Responders Season 2Rated ★ 2.5
The FlashRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 1.5
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 2.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.0- Good BoyRated ★ 3.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.0
Undercover High SchoolRated ★ 1.5