Series
Ratings
70
A Certain Magical IndexRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
The Asterisk WarRated ★ 1.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0- IS <Infinite Stratos>Rated ★ 1.5
- CharlotteRated ★ 2.5
BakemonogatariRated ★ 3.5
Strike the Blood Season 2Rated ★ 2.0
Strike the Blood Season 1Rated ★ 2.0
Sword Art OnlineRated ★ 2.5
AnotherRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Amagi Brilliant ParkRated ★ 2.5- Everyday Life with Monster GirlsRated ★ 2.5
Blue ExorcistRated ★ 2.5
The Irregular at Magic High SchoolRated ★ 2.0
High School DxDRated ★ 2.0