Series
Ratings
151- Baka and Test: Summon the Beasts Two! Season 2Rated ★ 4.0
Handa-kunRated ★ 0.5
The Asterisk WarRated ★ 1.0
Black PeanRated ★ 3.5- SHIMONETA:A Boring World Where the Concept of Dirty Jokes Doesn't ExistRated ★ 1.5
Scum's WishRated ★ 3.0- IS <Infinite Stratos>Rated ★ 2.5
Violet EvergardenRated ★ 3.5
School DaysRated ★ 1.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
In Another World with My SmartphoneRated ★ 0.5
High School of the DeadRated ★ 1.5
Akame ga Kill!Rated ★ 3.0- Hayate The Combat ButlerRated ★ 3.0
The Familiar of ZeroRated ★ 3.0
To Love-RuRated ★ 2.5
Seitokai YakuindomoRated ★ 2.0
Haganai: I Don't Have Many Friends NEXTRated ★ 2.0- DURARARA!! x 2 (Ketsu)Rated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0