Titles you rated
Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 1.5
BargainRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
I-LANDRated ★ 2.5- Oh! Mikey!Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- Squid Girl!Rated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Island Part 1Rated ★ 3.0