Series
Ratings
42
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 2.0
- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 3.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 1.0
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
The Last EmpressRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Would You Marry Me?Rated ★ 2.0
Eun-soo's Good DayRated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 0.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 1.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.5