Series
Ratings
62
The Amazing World of Gumball Season 2Rated ★ 4.0
The Amazing World of Gumball Season 1Rated ★ 4.0- おかしなガムボールRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Dragon Ball Super Season 1Rated ★ 1.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
Zatch Bell!Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
NARUTORated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0- Dibo the Gift DragonRated ★ 3.0
- Abnormal SummitRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Chimp EmpireRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5