Series
Ratings
540- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
- K for KimbapRated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 3.5
- Deux YeojaRated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 3.5
GlitchRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
2 Days and 1 NightRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
- YeonghwadangRated ★ 5.0
- Same Bed, Different Dreams Season 1Rated ★ 3.0
NolleowaRated ★ 4.0
Fantastic DuoRated ★ 4.0- Fantastic DuoRated ★ 4.0
- High School Mystery Club 3 CommentaryRated ★ 4.0
My First Social LifeRated ★ 5.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.0