Titles you rated
GiantRated ★ 3.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
One Ordinary DayRated ★ 1.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
Secret DoorRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Rain or ShineRated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 2.5
Maid Sama!Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
MashleRated ★ 2.5
NoragamiRated ★ 5.0
We Are Peaceful BrothersRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.5- 우리들의 발라드Rated ★ 4.0