Titles you rated
Beastars FINAL SEASON Part2Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5
Honey Lemon SodaRated ★ 2.0- &AUDITION -The Howling-Rated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 3.5
Lemming in the GardenRated ★ 2.0
Akame ga Kill!Rated ★ 3.5
The Reluctant PreacherRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 2.5