Movies
Ratings
223- HumintRated ★ 1.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Helter SkelterRated ★ 3.0
CrashRated ★ 4.0
ClimaxRated ★ 3.5
Peaky Blinders: The Immortal ManRated ★ 3.5
AntipornoRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5- The Old Woman with the Knife: International CutRated ★ 2.0
The Skin I Live InRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
The SquareRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5