Titles you rated
Duty After SchoolRated ★ 2.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 2.0
I'll Give You the UniverseRated ★ 2.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 2.5
Love MeRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 2.5
Memories of the AlhambraRated ★ 2.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Dear HongrangRated ★ 1.5
Last SummerRated ★ 2.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 4.0
Dear XRated ★ 3.5
My DearestRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 2.5