Series
Ratings
89
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 1.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
My Brilliant Friend Season 2Rated ★ 1.5
My Brilliant Friend Season 1Rated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Taoist MeoteolRated ★ 5.0