Titles you rated
Heartbreak High Season 1Rated ★ 3.0
Kids on the SlopeRated ★ 4.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.0
UnframedRated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 3.0
Russian DollRated ★ 5.0
EricRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0