Movies
Ratings
221
PremamRated ★ 4.0
Kabhi Haan Kabhi NaaRated ★ 4.5
Dil To Pagal HaiRated ★ 4.5
PardesRated ★ 4.5
Dil Se..Rated ★ 5.0
Veer-ZaaraRated ★ 5.0
Swades: We, the PeopleRated ★ 4.5
DunkiRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
The DryRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0