Series
Ratings
84- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 2.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 2.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5- Death ParadeRated ★ 3.0
Atlanta Season 2Rated ★ 4.0
Atlanta Season 1Rated ★ 4.0
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 3.5- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.0
My Awkward SenpaiRated ★ 2.5- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.5
- 원피스 5기Rated ★ 2.0
- 원피스 4기Rated ★ 3.5
- 원피스 3기Rated ★ 3.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 3.5
Good Day for Gag Manga GORated ★ 2.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5