Series
Ratings
26
The Art of SarahRated ★ 2.5
Twinkling WatermelonRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
The Art of NegotiationRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 1.5
Youth of MayRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- 커플팰리스Rated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
HierarchyRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0