Movies
Ratings
415
War MachineRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
The Dream SongsRated ★ 2.5
The NunRated ★ 2.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The GoldfingerRated ★ 2.0