Series
Ratings
57
Gannibal Season 2Rated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0- WATER BOYS 2005 SummerRated ★ 3.0
- さとうきび畑の唄Rated ★ 2.5
Kanojotachi no HanzaiRated ★ 3.5- Kono Doga wa Saisei Dekimasen Season 2Rated ★ 3.0
- Kono Doga wa Saisei DekimasenRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0- Osama no RestaurantRated ★ 3.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 3.0
- 강철의 여자 시즌 1Rated ★ 2.5
Dr. Coto's ClinicRated ★ 3.0
Get Ready!Rated ★ 2.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
Dr. WhiteRated ★ 3.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.0- 악령병동Rated ★ 2.0
- Nani ka Okashi Season 2Rated ★ 3.5
- Nani ka OkashiRated ★ 3.5