Titles you rated
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.5
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 2.0- K-ON!Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 0.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 1.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
Dr. StoneRated ★ 3.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 1.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 5.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Hell's ParadiseRated ★ 1.5
DAN DA DANRated ★ 3.0