Series
Ratings
12
D.P.Rated ★ 4.0
Twinkling WatermelonRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.5
The ResidenceRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5