Titles you rated
Wild Wild CountryRated ★ 3.0
Trust Me: The False ProphetRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 4.0
Beastars FINAL SEASON Part2Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.0
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Emily in Paris Season 5Rated ★ 2.0
Penguin TownRated ★ 3.5
Wild BabiesRated ★ 3.5
SuperstoreRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 3.0
WaywardRated ★ 3.5
Old Dog, New TricksRated ★ 3.0- Mo Season 2Rated ★ 3.5