Series
Ratings
13
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.0- Soul EaterRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 3.0