Movies
Ratings
396
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The RIPRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
The Old GuardRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
The Witcher: Sirens of the DeepRated ★ 2.0
The Witcher: Nightmare of the WolfRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0