Titles you rated
Better Call SaulRated ★ 4.5
Fire and Water: Making the Avatar FilmsRated ★ 4.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5