Titles you rated
True BeautyRated ★ 2.5
A-TEENRated ★ 4.0
Our MovieRated ★ 3.0
The Magic School BusRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
VictoriousRated ★ 4.5
iCarlyRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
The WatcherRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0