Titles you rated
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
Wonder Egg PriorityRated ★ 2.0- 恋物語Rated ★ 4.5
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.0
More Than a Married Couple, But Not LoversRated ★ 2.0
HorimiyaRated ★ 4.0
The Ryuo's Work is Never Done!Rated ★ 2.0
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Nisekoi Season 2Rated ★ 3.5
NisekoiRated ★ 3.5
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 3.0