Movies
Ratings
318- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.0
Secret(working title)Rated ★ 2.0
WickedRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5