Series
Ratings
193- Love in the Big CityRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- 짠남자Rated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
The Ultimatum: Marry or Move On Season 2Rated ★ 3.5
The Ultimatum: Marry or Move On Season 1Rated ★ 3.5
To Your Eternity Season 2Rated ★ 4.0
To Your EternityRated ★ 4.5
Les Misérables: Shoujo CosetteRated ★ 4.0
South ParkRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5