Titles you rated
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- Giant Robo: The Day the Earth Stood StillRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 2.5
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 2.0
The AcolyteRated ★ 1.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
The Beatles: Get BackRated ★ 5.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.0
The PacificRated ★ 4.5