Series
Ratings
103
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 2.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
- 성적을 부탁해: 티처스Rated ★ 3.0
Phineas and FerbRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0