Series
Ratings
63
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
DisenchantmentRated ★ 3.0
Buffy the Vampire SlayerRated ★ 4.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.5
Ranking of KingsRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5