Series
Ratings
32- Good BoyRated ★ 0.5
Mask GirlRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 3.0
Love Alarm Season 2Rated ★ 2.5
My First First LoveRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0