Movies
Ratings
1029
The Art of Self-DefenseRated ★ 3.0
PKRated ★ 4.5
6 UndergroundRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 3.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
The CrewRated ★ 3.5
Outlaw KingRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
We Are Your FriendsRated ★ 4.5
The Night Eats the WorldRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
The HunterRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0
HeadhuntersRated ★ 4.5
You Were Never Really HereRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0