Series
Ratings
22
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5