Series
Ratings
26
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 2.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5