Titles you rated
Young Royals Season 2Rated ★ 4.0
Young Royals Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
The Tale of NokduRated ★ 4.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 4.5
Run OnRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5