Series
Ratings
16- 저스트 메이크업Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5