Movies
Ratings
131
In the Tall GrassRated ★ 0.5
HereditaryRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0
PicnicRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0