Movies
Ratings
21
Boogie NightsRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 5.0
MagnoliaRated ★ 4.0
Inherent ViceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
EddingtonRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.0