Series
Ratings
12- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 4.0
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 2.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5