Movies
Ratings
278
A Silent VoiceRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 2.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 3.0