Movies
Ratings
182
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5- HeroRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
NarratageRated ★ 2.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 1.0