Series
Ratings
194
Hot SpotRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Hijack Season 1Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 3.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
DearestRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 4.0
Beat CoinRated ★ 4.5