Movies
Ratings
841
Robot DreamsRated ★ 4.0
Memories of the SwordRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The RecipeRated ★ 2.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 2.5
RashomonRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5
The Floor PlanRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
11 A.M.Rated ★ 2.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.5