Series
Ratings
32
Loki Season 2Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
To Love-Ru OVARated ★ 4.0- The Familiar of Zero: Knight of the Twin MoonsRated ★ 4.5
The Familiar of ZeroRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0