Series
Ratings
75
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0- Unanswered questionsRated ★ 4.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
Brave DetectivesRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
To Your EternityRated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 2.5- Our Kid Has Changed, ReturnsRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Sonny BoyRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.5- GintamaRated ★ 3.5
Romantic Call CentreRated ★ 3.5- Spookiz Season 2Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.0