Series
Ratings
459- 데스노트Rated ★ 4.0
NANARated ★ 4.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
- 저스트 메이크업Rated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Love is Hard for a Rich ManRated ★ 2.5
Love ShuffleRated ★ 4.0
Final DraftRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
UsokonRated ★ 2.5
LazarusRated ★ 3.0
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 3.0
Please Love The Useless MeRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 2.5
Non-rem no Mado 2023 ShinshunRated ★ 4.0