Movies
Ratings
343
Rebel RidgeRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.5
NapoleonRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
Juliet of the SpiritsRated ★ 4.0