Series
Ratings
325
SeventeenRated ★ 4.0- Eyes of DawnRated ★ 5.0
Show Me The Money 8Rated ★ 2.5
A-TEEN Season 2Rated ★ 4.0
A-TEENRated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 4.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!: Heart ThrobRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.0
High School Rapper Season 3Rated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
KissXsisRated ★ 3.0- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 0.5
- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.5
- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 3.0
- My Girlfriend and Childhood Friend Fight Too MuchRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0