Movies
Ratings
124
The Tooth and the NailRated ★ 3.5
Sing 2Rated ★ 4.0
SinkholeRated ★ 2.0
SoulRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The PurgeRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.5
Synecdoche, New YorkRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0